Збиток "Нафтогазу" в 2014-му збільшився у 4,5 рази

НАК "Нафтогаз" за результатами 2014 року отримав чистий збиток у розмірі 85 млрд грн, йдеться в опублікованому 30 квітня фінансовому не консолідованому звіті компанії як окремої юридичної особи.
Depo.Гроші
1 травня 2015 21:08
ФОТО: depo.ua

Звіт "Нафтогазу" перевірений аудиторами ПрАТ "Делойт енд Туш ЮСК" (входить в мережу компаній Deloitte Touche Tohmatsu Limited), повідомляє depo.ua з посиланням на zn.ua.


Такий фінансовий результат 2014-го в "Нафтогазі" пояснили втратами, пов'язаними з девальвацією гривні (37,9 млрд грн), окупацією Криму (з чим пов'язана втрата частини активів) і військовим конфліктом на сході України (21,7 млрд грн), а також збитками від реалізації природного газу на потреби населення (28,0 млрд грн).

Також компанія мала "інші видатки" в сумі 14,9 млрд грн (фінансові витрати, витрати з нарахування резерву під сумнівну заборгованість, втрати від участі в капіталі ets).

"Збиток від реалізації імпортного газу для потреб населення був зменшений до 28,0 млрд грн за рахунок прибутку, отриманого від реалізації газу внутрішнього видобутку (які в основному видобувають підрозділи ПАТ "Укргазвидобування) для потреб населення. Зазначеним категоріям споживачів "Нафтогаз" поставив близько 70% всього газу, реалізованого компанією в 2014 р.", - наголошується в звіті.

Мітки: Нафтогаз