Завтра Яресько презентує в Раді компромісну податкову реформу, – Южаніна

Завтра у Верховній Раді міністр фінансів Наталія Яресько має презентувати компромісний варіант податкової реформи і обґрунтувати свою позицію щодо тих чи інших норм
Depo.Гроші
16 грудня 2015 17:59
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі телеканалу "112 України" повідомила голова Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна, передає depo.ua.

"Думаю, що має відбутися хоча б презентація міністром фінансів свого законопроекту уже в залі, бо вчора на засіданні робочої групи, коли комітет 6 годин розглядав пропоновані норми, при ній робота була більш продуктивно. А як міністр покинула наше засідання – питання, які виникали, залишалися в основному без відповіді", - сказала Южаніна.

Водночас голова комітету розраховує на конструктивну роботу в сесійній залі.

"На робочу групу вчора в комітеті всіх народних депутатів, які цікавляться деталями законопроекту, активність була невисока. Головне щоб завтрашні обговорення були професійними, щоб була тиша в Раді, не було популістських викликів. Питань дуже багато, але треба надати можливість міністру пояснити свої підходи", – вважає Южаніна.

На уточнювальне запитання журналіста, вона уточнила, що йдеться про компромісну редакцію податкової реформи. 

Нагадаємо, що Концепція податкової реформи від Мінфіну, зокрема, передбачає встановлення єдиної ставки 20% для податку на прибуток, податку на додану вартість, податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску.

Водночас  голова Комітету Верховної Ради з питань податкової і митної політики Ніна Южаніна вважає, що такий документ лише погіршить стан бізнесу і економіки загалом.

Суперечливі законопроекти спробували об'єднати з ініціативи президента України Петра Порошенка. 

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші<