Застрахованим від тимчасової втрати працездатності повернули понад 155 млн грн, - Фонд

Керівництво Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від тимчасової втрати працездатності повернуло понад 155 млн грн застрахованим особам
Depo.Гроші
27 квітня 2016 16:12
ФОТО: depo.ua
Застрахованим від тимчасової втрати працездатності повернули понад 155 млн грн, - Фонд
Застрахованим від тимчасової втрати працездатності повернули понад 155 млн грн, - Фонд

Про це повідомляється на сайті Фонду, передає depo.ua.

"Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 лютого 2016 №85 "Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 №675", яка набрала чинності 25 лютого 2016, внесені зміни в пропорції розподілу єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Зокрема, пропорція розподілу єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності змінена з 4,6243% в 7726%", - сказано в повідомленні Фонду.

Однак, як відзначають у Фонді, за період з 25.02.2016 по 11.03.2016 на єдиний централізований рахунок частку єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності було перераховано в розрахунку 4,6243%. В результаті Фондом, згідно з повідомленням, недоотримано близько 155 млн. грн.

Застрахованим від тимчасової втрати працездатності повернули понад 155 млн грн, - Фонд - фото 1

Голова ліквідаційної комісії фонду Валерій Ситайло

За інформацією Фонду, це призвело до нестачі коштів на рахунках установи та, як наслідок, до затримки виплат матеріального забезпечення застрахованим особам (допомоги з тимчасової непрацездатності, вагітності та пологах, на поховання), а також оплату послуг реабілітаційного лікування хворих за рахунок коштів Фонду.

"Однак завдяки роботі виконавчої дирекції Фонду під керівництвом голови комісії Валерія Ситайло, зокрема своєчасному зверненню до органів Державної фіскальної служби України та Державної казначейської служби України, недоотримані страхові кошти в сумі 155 024 360,22 гривень були оперативно повернуті на рахунок Виконавчої дирекції Фонду. Повернення недоотриманих Фондом коштів дозволило уникнути соціальної напруженості в суспільстві, пов'язаної з наданням матеріального забезпечення та соціальних послуг", - йдеться в повідомленні Фонду.

Більше  новин про соцвиплати читайте на Depo.Г