Замовлення для ДП"Зоря" – "Машпроект" забезпечить роботою тисячі миколаївців, – голова ОДА

11,5 тис. миколаївців будуть забезпечені роботою в рамках масштабного проекту з модернізації газотранспортної системи України
Depo.Гроші
11 листопада 2016 15:04
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук голова Миколаївської обласної держадміністрації Олексій Савченко. 

За його словами Миколаївська «Зоря»-«Машпроект» отримала чергове велике замовлення в рамках масштабної модернізації газотранспортної системи України. «Це відкриває нові можливості для розвитку підприємства, на якому працює 11,5 тис. миколаївців, та й для області загалом», – наголосив голова ОДА.

Він нагадав, що вчора оголосили результати торгів на реконструкцію компресорної станції «Південнобузька» на суму 1,3 млрд грн. 30% від вартості обладнання в проекті отримає за контрактом «Зоря»-«Машпроект». «8 листопада відбулися аналогічні тендери на модернізацію КС «Задніпровська» і «Ананьїв». Отже, сукупно «Зоря» постачатиме продукцію в рамках замовлення на понад 4 млрд грн.», – зазначив Савченко. 

Як повідомлялося, 8 і 10 листопада 2016 р Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання перемогло в аукціонах, проведених за допомогою «ProZorro», на реконструкцію компресорних станцій «Укртрансгазу» – «Задніпровська», «Ананьїв» і «Південнобузька». Загальна сума контрактів становить понад 4 млрд. грн. 

ГП НВКГ «Зоря»-«Машпроект» входить до концерну «Укроборонпром». Є одним з лідерів світового газотурбобудування. Постачає продукцію в країни Центральної і Південно-Східної Азії, на Близький Схід, у Східну Європу і Західну Африку. Підприємство має більш ніж 40-річний досвід в створенні та випуску двигунів, що застосовуються в якості приводів газоперекачувальних агрегатів. Тільки на компресорних станціях ГТС України експлуатується 111 двигунів миколаївського виробництва. Сьогодні понад 95% продукції ДП «Зоря» – «Машпроект» постачається на експорт.

 

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.