За перевищення витрат над доходами українців обкладуть 30% податком

Міністерство фінансів екстрено готує до розгляду у Верховній Раді проект податкової реформи, який передбачає введення 30% податку на суму, що перевищує витрати фізичних осіб над їх доходами
Depo.Гроші
8 грудня 2014 22:03
ФОТО: depo.ua
За перевищення витрат над доходами українців обкладуть 30% податком
За перевищення витрат над доходами українців обкладуть 30% податком

Про це повідомила народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Оксана Продан, передає ДеПо з посиланням на  УНИАН.

«Якщо у тебе витрати перевищують доходи, які ти задекларував, і ти не можеш довести, де ти взяв із задекларованого майна гроші, які витратив, то з перевитрат ти повинен будеш сплатити 30% податків», - сказала Продан, уточнивши при цьому, що норма законопроекту може бути змінена в парламенті.

Продан також повідомила, що проект податкової реформи передбачає посилення повноважень співробітників фіскальної служби.

«Дається їм право без рішення суду, самостійно донараховувати. Термін пройшов - і відразу на стягнення. Дається право стягнення на дебіторську заборгованість. Якщо ти винен бюджету, і в тебе немає, що забрати, але у тебе є заборгованість чиясь перед тобою, то податківці підуть по ланцюжку далі», - повідомила депутат.

За словами народного депутата, зміни до податкового законодавства Кабмін повинен розглянути сьогодні, а в середу, 10 грудня, відповідна законодавча ініціатива може бути направлена на розгляд у профільний комітет парламенту.


Нагадаємо, раніше міністр фінансів України Наталія Яресько розповіла, за рахунок чого її відомство збирається наповнювати державну скарбницю.