З Росії через політику йде американський нафтовий гігант

Американська ConocoPhillips після 25-річної присутності на Росії продала свої 50% в СП "Полярное сияние", остаточно вийшовши з усіх проектів на території Росії
Depo.Гроші
22 грудня 2015 15:12
ФОТО: depo.ua

Представник Conoco підтвердив Financial Times факт продажу частки, передає depo.ua з посиланням на "Інтерфакс".

Рішення було ухвалене через проблеми, з якими стикаються іноземні інвестори в енергетичному секторі країни у зв'язку з політичною напруженістю і падінням цін на нафту.

Минулого тижня "Роснефть" повідомила, що закрила угоду реалізації 50% часток в ТОВ "Компанія Полярное сияние". У прес-службі "Роснефти" не уточнили, кому продали частку в СП. "Роснефть" в СП "Полярное сияние" брала участь з американською ConocoPhillips на паритетних засадах.

"Полярное сияние" створено у 1992 році. СП належить п'ять нафтових родовищ Ардалінської групи в Ненецькому автономному окрузі (Ардалінське, Східно-Колвінське, Ошкотинське, Західно-Ошкотинське і Центрально-Хорейверське).

На початку розробки запаси оцінювалися в 16 млн тонн, нафта з родовищ постачається трубопроводом Усинськ-Ярославль для продажу на ринках Європи. Але в останні роки видобуток падав.

Нагадаємо, раніше японська корпорація Toshiba вирішила ліквідувати свій російський підрозділ з продажу телевізорів і кухонної техніки "Тошиба Сі-Ай-Ес".

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.