З "Приватбанку" втекли три незалежні члени наглядової ради

Наглядову раду державного "Приватбанку" залишили три незалежні члени наглядової ради, зокрема голова наглядової ради Енгін Акчакоча

Про це повідомив "Інтерфакс-Україна" з посиланням на систему розкриття публічної інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, передає Depo.ua.

Зазначається, що всі три члени наглядової ради "Приватбанку" іноземці. Їх призначили на посади одразу після націоналізації банку. Рішення про вихід зі складу наглядової ради вони ухвалили, не погоджуючись на пропозицію уряду продовжити термін перебування на своїх посадах.

Загалом до наглядових рад державних банків, відповідно до закону, мають входити по 6 незалежних представників та по три представники держави. Ще по одному представнику має затвердити новообраний президент.

Затвердження наглядових рад є частиною реформи корпоративного управління у державних банках. В уряді сподіваються, що наглядові ради зроблять управління держбанками більш незалежним від політичних чинників.

Раніше повідомлялося, що державний "Приватбанк" здобув дві перемоги в судових спорах з майновими поручителями за кредитами рефінансування від Національного банку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна