З офісу розробника ігор Lucky Labs під час обшуку винесли більше 100 одиниць техніки

48 системних блоків, 47 ноутбуків і 16 комп'ютерів-моноблоків вчора вилучили силовики в ході обшуку в офісі компанії "ЕМ АЙТІ КОМПАНІ" за адресою вул. Краківська, 3 в Києві
Depo.Гроші
22 жовтня 2015 10:59
ФОТО: depo.ua

Представники компанії поділилися деталями обшуку і надали документи, на підставі яких проводилися слідчі дії, передає depo.ua з посиланням на ain.ua.

Олександр Іванов, консультант компанії з юридичних питань, розповів, що вчора, близько 11 ранку Головне слідче управління податкової інспекції провело обшук відразу в двох офісах компанії. "ЕМ АЙТИ КОМПАНІ" і ще кілька IT-компаній входять до групи компаній, частина з яких об'єднана брендом Lucky Labs. Кожна компанія працює окремо, проте всі вони користуються спільною юридичною та кадровою підтримкою.

Дозвіл на обшук надав Шевченківський суд міста Києва. Підставою стало ухилення від сплати податків компанії "Форекс-тренд" в 2014-2015 році. Іванов заперечує будь-який зв'язок своєї компанії з цією справою.

Згідно з постановою, силовики мали право на обшук двох приміщень за адресами вул.Краківська, 3 та вул. Богдана Хмельницького 19/21 (бізнес-центр "Леонардо").
У результаті обшуку в "Леонардо" був вилучений один ноутбук та особисті речі співробітника.

На вул.Краківська вилучили загалом 111 одиниць техніки, включаючи особисту техніку співробітників. Іванов стверджує, що під час обшуку на Краківській слідчі не цікавилися деталями по "Форекс-тренд" і навіть не намагалися відшукати релевантну інформацію в комп'ютерах. Силовики просто почали вилучати апаратуру.
Представники компанії вважають, що метою перевірки був удар по компанії, який, можливо, був інспірований кимось із конкурентів. На даний момент офіс по вул.Краківська, 3 не працює. У "Леонардо" співробітники працюють у штатному режимі.

З офісу розробника ігор Lucky Labs під час обшуку винесли більше 100 одиниць техніки - фото 1

Заступник голови Державної Фіскальної служби Сергій Білан вчора опублікував у своєму "Фейсбуці" заяву, в якій прокоментував обшук в одній з компаній, імовірно, саме "ЕМ АЙТІ КОМПАНІ". У ній Білан стверджує, що обшук був проведений з метою вивести з тіні "засоби, задіяні на віртуальному ринку" і що компанія підозрюється в махінаціях при купівлі-продажу валюти. "ЕМ АЙТІ КОМПАНІ" заперечує свій зв'язок з подібною діяльністю.

Lucky Labs - великий розробник ігор зі штатом в понад 300 осіб і п'ятьма офісами по всьому світу: в Києві, Москві, Одесі, на Кіпрі і Мальті. Київський офіс є головним. На рахунку у Lucky Labs більше 90 випущених ігор.

Також читайте: Як влада пресує IT-індустрію, або куди утікають українські мізки.

Більше економічних новин читайте н