З Білої Церкви будуть літати міжнародні авіарейси

У перспективі після відкриття міжнародного пункту пропуску на аеродромі "Біла Церква" очікується поступове зростання кількості авіаційних операцій до 300 на рік з нинішніх 73

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на УНІАН.

Відкриття міжнародного пункту пропуску на базі аеродрому в Білій Церкві в рамках програми розвитку регіональних аеропортів може відбутися восени поточного року.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства інфраструктури України з посиланням на підсумки робочої поїздки голови відомства Володимира Омеляна в Київську область для ознайомлення з виробничими потужностями КП "Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс".

"Це (відкриття міжнародного пункту пропуску - УНІАН) дасть можливість виконувати з аеродрому "Біла Церква" прямі рейси з/до інших країн, що значно збільшить кількість повітряних суден, які потребують ремонту або технічного обслуговування. Відкриття міжнародного пункту пропуску заплановане орієнтовно восени 2019 року", - цитує прес-служба міністра інфраструктури.

У повідомленні підкреслюється, що розвиток регіонального аеропорту "Біла Церква" і створення на його базі мультимодального вантажного комплексу є одним з пріоритетних завдань Міністерства інфраструктури.

"Розвиток регіонального аеропорту "Біла Церква" і створення на його базі мультимодального вантажного комплексу визначено пріоритетним проектом. У 2018 році здійснено 73 авіаційні операції, що є рекордом за останні 18 років роботи підприємства. У перспективі після відкриття міжнародного пункту пропуску на аеродромі "Біла Церква" очікується поступове зростання кількості авіаційних операцій до 300 на рік", - цитує прес-служба Омеляна.

Також повідомляється, що в рамках програми технічної допомоги ЄС вже підготовлено попереднє техніко-економічне обґрунтування (пре-ТЕО) створення мультимодального вантажного комплексу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна