З 2016 року росіянам доведеться впиватися пивом виключно із малих пляшок

З 1 липня 2016 члени Спілки російських виробників пивобезалкогольної продукції Росії (Союзу пивоварів) припинять виробництво пива і пивних напоїв у пластиковій тарі ємністю понад 1,5 л
Depo.Гроші
20 серпня 2015 08:14
ФОТО: depo.ua
З 2016 року росіянам доведеться впиватися пивом виключно із малих пляшок
З 2016 року росіянам доведеться впиватися пивом виключно із малих пляшок

Про це заявив президент союзу - голова ради директорів "САН ІнБев" Андрій Губка, передає depo.ua з посиланням на "Ведомости".

Союз об'єднує близько 80% учасників ринку, у тому числі чотирьох найбільших - "Балтику" (входить до Carlsberg), "САН ІнБев", Heineken і Efes.

Повної одностайності серед учасників союзу з цього приводу, правда, немає. Представники "Балтики" і Efes сказали, що приєднаються до ініціативи. А ось великий російський виробник пива "Очаківське", що також входить в союз, колег не підтримує: близько 80% продукції "Очаківське" - це якраз пиво в пластикових пляшках ємністю більше 1,5 л, пояснює гендиректор компанії Юрій Антонов.

Як нагадує видання, рік тому депутати Держдуми прийняли в першому читанні законопроект про обмеження виробництва і продажу пива в пластиковій тарі, внесений ще в 2013 р депутатом-єдиноросом Михайлом Тарасенко. Розглянути законопроект у другому і третьому читаннях планувалося у весняну сесію 2015 року, потім депутати взяли тайм-аут до осені.

 Але учасники Союзу пивоварів не стали чекати, коли проект набуде чинності, і вже з січня 2014 припинили випуск пива в пластиковій тарі ємністю більше 2,5 л, а також пива і пивних напоїв міцніше 6% в пластиковій тарі ємністю понад 2 л. Вдобавок пивовари пообіцяли чиновникам, що з 2017 р перестануть розливати пиво в пластикові пляшки ємністю від 1,5 л - але з умовою, що подальшого зменшення тари вже не буде.

Більше новин економіки читайте в розділі Гроші. depo.ua.