Яценюк "зобов’язав" Шокіна і Ситника добути грошей на зарплати прикордонникам

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив Мінфіну, МВС та іншим профільним відомствам розглянути питання збільшення грошового забезпечення для прикордонників та інших військових підрозділів у в зоні АТО
Depo.Гроші
31 січня 2016 20:03
ФОТО: depo.ua

Про це він повідомив у програмі "10 хвилинах з прем’єр-міністром" , передає depo.ua.

Одним із джерел для подальшого збільшення грошового забезпечення вояків Яценюк назвав, окрім економічного розвитку, конфіскацію активів колишнього режиму, що передбачено в законі про Державний бюджет. Він нагдав, що 1,5 мільярда доларів активів колишнього режиму знаходяться під арештом, "але до сьогоднішнього дня немає ні вироку суду, ні конфіскації цих активів на користь державного бюджету України, вже протягом півтора року вироку суду немає".

Яценюк нагадав, що провів зустріч з керівництвом Генеральної прокуратури України, Національного антикорупційного бюро та правоохоронної системи.

"Сподіваюся, що після нашої зустрічі українська правоохоронна система та суддівство зроблять все для того, щоби кошти, які були вкрадені в народу України, були повернуті до бюджету, і це джерело буде використано на грошове забезпечення й модернізацію армії і підвищення соціальних стандартів", - додав прем’єр.

Нагадаємо, що з лютого військовослужбовцям в зоні АТО значно підвищують зарплати, але прикордонники ще не можуть розраховувати на таке ж збільшення заробітку.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші