Яценюк заявив, що дешева нафта заважає йому виконувати бюджет

Через падіння світових цін на нафту та основні експортні товари України виконати Державний бюджет на 2016 рік буде дуже складно
Depo.Гроші
19 лютого 2016 11:55
ФОТО: depo.ua

Про це заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк у Верховній Раді під час години запитань до уряду, передає depo.ua.

"Ми збільшуємо в поточному році соціальні стандарти на 12% для того, щоб скомпенсувати зростання цін і тарифів. Буду відверто казати: зараз, на даному етапі, у нас додаткового ресурсу немає у зв'язку із суттєвим падінням цін на нафту, у зв'язку із суттєвим обвалом світових цін на основні експортні позиції України, нам буде дуже-дуже складно виконати державний бюджет", - сказав Яценюк, додавши, проте, що"виконання бюджету буде кращим, ніж ми очікували, це означає, що ці кошти ми спрямуємо на соціальні виплати".

Нагадаємо, що згідно з ухваленим документом, доходи держбюджету у 2016 році перевищать доходи бюджету-2015 на 15,1%, або на 88,1 млрд грн, і складають млрд 595,1 грн. Видатки бюджету-2016 і надання кредитів перевищать показники минулого року на 14,5%, або на 86,7 млрд грн, і досягають 684,5 млрд грн.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші<