Яценюк: Засідання МВФ по другому траншу очікується 31 липня

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк підтвердив, що засідання ради директорів МВФ, на якому буде ухвалено рішення про виділення Україні другого траншу, очікується 31 липня

Про це він заявив на засіданні Кабміну, передає depo.ua.

"Очікується, що засідання Ради директорів МВФ може відбудуться 31 числа. І це дасть можливість Україні отримати наступний транш у розмірі 1,7 млрд доларів", - сказав Яценюк.

Раніше повідомлялося, що Міністерство фінансів сподівається отримати від МВФ 1,7 млрд доларів у рамках другого траншу за програмою EFF у серпні.

В цілому, схвалена в березні поточного року чотирирічна програма розширеного фінансування EFF загальним обсягом SDR12,348 млрд (17,516 млрд дол.) передбачає виділення МВФ Україні у 2015 р. після першого траншу в 5 млрд дол. ще трьох траншів по SDR1,182 млрд (близько 1,63 млрд дол. за поточним курсом).

У наступні три роки планується виділяти по чотири транші щорічно розміром SDR437,975 млн (близько 620-630 млн дол.). Умовою надання коштів буде щоквартальний перегляд, на першому з яких буде аналізуватися виконання критеріїв виконання програми на кінець березня цього року.