Яценюк: "У тіні мільйони державних гектарів землі. Хтось заробляє"

Мільйони гектарів землі, що належать державі, залишаються не інвентаризованими і використовуються нераціонально
Depo.Гроші
23 липня 2015 15:42
ФОТО: depo.ua

Про це прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив під час колегії Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, повідомляє depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Коли в тіні - мільйони гектарів землі, це неприпустимо", - сказав Яценюк, наголосивши, що цю землю хтось використовує і отримує прибуток замість держави.

Глава уряду доручив Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства навести лад у цій сфері, а віце-прем'єр-міністру Геннадію Зубку - підготувати до найближчого парламентського засідання дані про те, які державні органи розпоряджаються земельними ресурсами.

За інформацією голови Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру Максима Мартинюка, наразі держава оперує близько 4 млн га землі, проте з усіх площ, що знаходяться в розпорядженні Мінагрополітики, інвентаризовано близько 10%.

За словами глави відомства, щорічно держава втрачає 2-3 млрд грн тільки від нераціонального використання земель сільськогосподарського призначення.

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.