Яценюк подовжив надзвичайний стан в енергетиці

Сьогодні Кабінет міністрів України продовжив на місяць надзвичайний стан в енергетиці
Depo.Гроші
31 березня 2015 17:53
ФОТО: depo.ua

Про це на засіданні уряду заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, повідомляє "РБК-Україна", передає depo.ua.

"Міністерство енергетики в шостий раз просить продовжити надзвичайний стан в енергетиці. Я вкрай незадоволений тим, що відбувається в енергетичному секторі. Я так дивлюся, що продовження надзвичайного стану відбиває реальне положення в енергетичному секторі. 2,5 млрд вже неплатежів, повний бардак в розрахунках з підприємствами електроенергетики, вугілля як завжди немає. Будь ласка, уряд сьогодні продовжить ще на 1 місяць", - заявив Яценюк.

Нагадаємо, в серпні 2014 року уряд вперше увів надзвичайний стан на ринку електроенергії розпорядженням Кабінету міністрів №915 "Про прийняття тимчасових надзвичайних заходів на ринку електричної енергії".

Зокрема, під час надзвичайного стану уряд дозволив ДП "Укренерго" встановлення часових обмежень щодо пропускної спроможності міждержавних електричних мереж України.

Крім того, 15 листопада 2014 року президент Петро Порошенко ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 4 листопада 2014 року "Про стан забезпечення енергетичної безпеки держави та невідкладні заходи щодо сталого проведення опалювального сезону 2014-2015 років".