Яценюк поскаржився, що не може вивести зарплати з "тіні"

Прем'єр Арсеній Яценюк ініціює проведення третього експерименту щодо зниження ставки єдиного соціального внеску (ЄСВ) з метою виведення зарплати з тіні
Depo.Гроші
25 червня 2015 13:47
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив на нараді за участю міністрів і представників Американської торговельної палати і Європейської бізнес-асоціації, повідомляє depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Ми з вами разом вели дискусію про те, щоб легалізувати тіньові заробітні плати, які існують в бізнесі. Чи не існують? Існують! Ми запропонували внести закон, який передбачає можливість детінізації. Перший експеримент не вдався, другий експеримент не вдався, і це при тому, що ми втричі знизили ставку податку. Давайте поговоримо про третій експеримент", - сказав він.

Як відомо, наприкінці 2014 року Верховна Рада знизила ставку ЄСВ вже з 2015 року при виконанні підприємствами ряду умов: збільшення фонду оплати праці мінімум на 30% у порівнянні з середнім розміром в 2014 році; середній платіж за одну застраховану особу - не менше 700 грн на місяць; середня зарплата на підприємстві - вище трьох мінімальних (3,654 тис. грн на місяць).