Яценюк обіцяє до кінця тижня погасити борги перед шахтарями

Працівники вугільної промисловості мають отримати заборговані їм кошти до кінця тижня
Depo.Гроші
15 квітня 2015 14:19
ФОТО: depo.ua

Про це під час засідання уряду повідомив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, передає depo.ua.

"Програма реформування вугільної галузі має бути затверджена до кінця тижня. 400 млн грн, які виділяються законом України про державний бюджет для погашення заборгованості заробітної плати вугільникам повинні бути виділені і відправлені в регіони", - сказав Яценюк.

Перерахунок коштів, які вже є на Казначейскому рахунку має здійснити Міністерство фінансів.

Крім того, глава уряду наголосив на необхідності створити системний підхід до реформування галузі.

"Ми не напасемося грошей,щоб погашати заборгованості на підприємствах, які неефективно працюють, або у яких відмовляються купувати вугілля", - додав Яценюк.

Він зауважив, що необхідно пришвидшити модернізацію котлів, щоб мати змогу спалювати не лише вугілля марки "А", зважаючи на те, що польські інвестори готові фінансувати ці роботи.

"Нам треба переходити з тих марок вугілля, що залишилися на територіях Донецької, Луганської областей під тимчасовим контролем російських терористів на ті, що знаходяться на території, що повністю контролюється Україною. В першу чергу марка "Г". 50 млн дол. поляки нам дають на те, щоб ми модернізували котли", - уточнив прем'єр.

Як повідомляв depo.ua, 7 квітня народні депутати прийняли Закон "Про внесення змін до додатка № 3 до закону України "Про державний бюджет України на 2015 р." щодо державної підтримки вугільної галузі".