Яценюк закликав готуватись до найгіршого взимку

Фіінансовий ресурс, який уряду вдалося накопичити, дозволить Україні закупити необхідку кількість газу і пройти зиму, однак закликав готуватись до найгіршого сценарію

Про це під час зісідання уряду заявив голова уряду Арсеній Яценюк, передає depo.ua.

"Я сподіваюсь, що той фінансовий ресурс, який нам вдалося накопичити, дозволить нам закупити необхідку кількість газу і пройти зиму. Головна складність – це спрогнозувати температурні режими, тому позиція уряду - треба завжди прогнозувати найгірший сценарій і з огляду на це треба мати необхідний запас накопиченого як вугілля, так і газу. І щодо готовності всієї системи енергозабезпечення і теплозабезпечення, треба враховувати, що температурні режими можуть впасти до мінус 20 градусів за Цельсієм", - заявив Яценюк.

"Таким чином сьогодні уряд зробив все щоб, достатній фінресурс забезпечив Україну необхідним газом і електроенергією", - сказав голова уряду.

"Ми втратили 85 шахт і ситуація з вугіллям залишається складною. Нам вдалося налагодити поставик вугілля, але на даний момент звичайно цього недостатньо. Ці показники кращі, ніж були в минулому році, але нам треба дуже багато працювати аби забезпечити необхідні резерви вугілля", - додав Яценюк.

Більше новин читайте на Гроші.depo.ua