Яценюк закликав готуватись до найгіршого взимку

Фіінансовий ресурс, який уряду вдалося накопичити, дозволить Україні закупити необхідку кількість газу і пройти зиму, однак закликав готуватись до найгіршого сценарію
Depo.Гроші
15 жовтня 2015 12:23
ФОТО: depo.ua

Про це під час зісідання уряду заявив голова уряду Арсеній Яценюк, передає depo.ua.

"Я сподіваюсь, що той фінансовий ресурс, який нам вдалося накопичити, дозволить нам закупити необхідку кількість газу і пройти зиму. Головна складність – це спрогнозувати температурні режими, тому позиція уряду - треба завжди прогнозувати найгірший сценарій і з огляду на це треба мати необхідний запас накопиченого як вугілля, так і газу. І щодо готовності всієї системи енергозабезпечення і теплозабезпечення, треба враховувати, що температурні режими можуть впасти до мінус 20 градусів за Цельсієм", - заявив Яценюк.

"Таким чином сьогодні уряд зробив все щоб, достатній фінресурс забезпечив Україну необхідним газом і електроенергією", - сказав голова уряду.

"Ми втратили 85 шахт і ситуація з вугіллям залишається складною. Нам вдалося налагодити поставик вугілля, але на даний момент звичайно цього недостатньо. Ці показники кращі, ніж були в минулому році, але нам треба дуже багато працювати аби забезпечити необхідні резерви вугілля", - додав Яценюк.

Більше новин читайте на Гроші.depo.ua