Яценюк хоче закупити ядерне паливо в США за рахунок американського банку

Український уряд сподівається на фінансування поставок ядерного палива компанією Westinghouse за рахунок кредиту Експортно-імпортного банку США
Depo.Гроші
26 жовтня 2015 17:56
ФОТО: depo.ua

Про це під час під час брифінгу з прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком заявила міністр торгівлі США Пенні Пріцкер, передає depo.ua.

"Ще одна відома компанія, з якої йде у нас успішний проект, – це американська компанія Westinghouse, тут у нас триває проект диверсифікації ядерного палива між Westinghouse і НАК "Енергоатом". Справи йдуть дуже добре, і сподіваємося, що для продовження цього проекту у нас буде можливість отримувати додаткове фінансування, в тому числі і від американського Ексімбанку і від американського OPIC", - заявив Яценюк.

Нагадаємо, що торік український уряд підписав угоду з Westinghouse про збільшення поставок ядерного палива на українські атомні електростанції.

Довідка: Westinghouse – найбільший світовий виробник палива для ядерних реакторів з водою під тиском (PWR), у тому числі розроблених Росією водо-водяних енергетичних реакторів (ВВЕР). Westinghouse постачає ядерне паливо на 145 атомних станцій.

Більше новин економіки читайте на Depo.Гроші.