Яценюк хоче обмежити безмитне ввезення товарів

Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді знизити поріг вартості для безмитного ввезення товарів в Україну авіаційним і автомобільним транспортом
Depo.Гроші
17 листопада 2015 15:59
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в зареєстрованому 13 листопада, законопроекті №3470, "Про внесення змін до Митного кодексу України (щодо виконання Угоди про асоціацію між Україною і ЄС)", передає depo.ua.

Документом пропонується знизити порогову вартість безподаткового ввезення (у ручній поклажі або багажі) товарів фізичними особами (без мит і ПДВ) з 1 тис. євро через авіа та морські пункти пропуску до 430 євро, а для ввезення автотранспортом – з 500 євро до 300

Також законопроект пропонує виключити норми про звільнення від обкладання митом енергозберігаючого обладнання, устаткування, яке працює на відновлювальних джерелах енергії, матеріалів, устаткування та комплектуючих, що використовуються для їх виробництва.

Крім того, передбачається збільшення кількості алкоголю, що перевозиться без сплати митних платежів: пива - з 5 до 16 літрів, ігристого вина - з 2 до 4 літрів.

Уряд зазначає, що зазначеними документами передбачено імплементувати в національне законодавство норми Директиви ЄС про звільнення від ПДВ і акцизів товарів, що ввозяться особами, які подорожують з третіх країн.

Більше новин економіки читайте на Depo.Гроші