Яценюк: Борги із виплат бюджетникам погасять у вересні

Заборгованість по зарплатах для працівників бюджетної сфери буде погашена в повному обсязі до кінця поточного місяця.
Depo.Гроші
13 вересня 2015 23:58
ФОТО: depo.ua

Про це заявив глава уряду Арсеній Яценюк у "10 хвилинах з прем'єр-міністром" 13 вересня, повідомляє depo.ua з посиланням на Українську правду.

За словами Яценюка, уряд знайшов 2 мільярди гривень, "щоби допомогти тим районам, в яких не вистачає коштів на виплати заробітної платні для працівників бюджетної сфери".

"У нас дійсно по багатьох областях є райони, які не мають достатньо коштів, щоб виплатити заробітні платні працівникам дошкільної освіти, адже ресурс для виплат заробітної платні в дошкільній освіті йде саме з місцевого бюджету. На наступному тижні ми ухвалимо постанову, до районів, які потребують дотації, дійдуть гроші, і всі заборгованості по цим районам будуть погашені", - заявив Яценюк.

Також глава уряду зазначив, що наступного тижня, 17 вересня, "Верховна Рада "має проголосувати за 5 законів, які змінюють державний бюджет, підвищують заробітну плату і пенсії так, як визначив уряд".

"Серед цих законів і той, який дозволяє реструктуризувати і списати борги України", - зазначив Яценюк.

Після ухвалення цих законів уряд "або окремою відомістю доплатить до кінця поточного місяця додаткові суми для кожного пенсіонера, або при виплаті пенсії вже в жовтні здійснить додаткову доплату як за вересень, так і за жовтень".