Яресько запевняє, що податкова реформа Ради приховує в собі корупцію

Запровадження єдиної ставки для всіх основних податків зменшить можливості для різного тлумачення законодавства, тим самим сприяючи зниженню корупції
Depo.Гроші
3 листопада 2015 13:34
ФОТО: depo.ua

Про це в статті для ZN.UA пише міністр фінансів України Наталія Яресько

За її словами, єдина ставка для всіх основних податків дасть змогу очистити податкову систему від різних пільг, знижок, особливих режимів оподаткування і спеціальних ставок.

"Міністерство фінансів пропонує запровадити одну ставку для всіх основних податків. Це важливо не лише через свою простоту, а ще й тому, що єдина ставка створює можливість для очищення податкової системи майже від усіх пільг, знижок, особливих режимів оподаткування і спеціальних ставок, а також зменшує можливості для різного тлумачення законодавства, що майже завжди призводить до зростання корупції", - наголосила Яресько.

За її словами, проект податкової реформи, представлений парламентським комітетом, передбачає велику кількість податкових ставок, що тільки ускладнить адміністрування податків і збільшить можливості для корупції.

"Водночас, альтернативна пропозиція містить більшу кількість податкових ставок. Це ускладнить адміністрування, і, в свою чергу, не зменшить, а збільшить можливості для корупції. Не до спрощення, а до ускладнення адміністрування призведе і пропозиція обкладати податком розподілений прибуток, як пропонується в альтернативному проекті", - заявила Яресько.

Більше новин економіки читайте на Depo.Гроші