Яресько висунула кредиторам ультиматум

Міністерство фінансів дає можливість комітету кредиторів покращити пропозицію щодо реструктуризації зовнішнього боргу України до початку наступного тижня. В іншому випадку Україна змушена буде піти альтернативним шляхом
Depo.Гроші
6 серпня 2015 14:04
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в заяві відомства, передає depo.ua.

"Міністерство фінансів дає можливість Cпеціальному комітету кредиторів покращити свою пропозицію щодо реструктуризації боргу та досягти домовленості на фінальному раунді переговорів наступного тижня", - заявили в Мінфіні.

У відомстві наголошують, що, з огляду на юридичні та часові обмеження, у разі неспроможності досягти загальної домовленості про реструктуризацію боргу на початку наступного тижня, "Україна буде змушена використовувати альтернативні механізми для забезпечення фінансування її програми співробітництва з МВФ".

"Через ці обмеження, це також є останньою можливістю для досягнення загальної домовленості напередодні виплат по єврооблігаціях у вересні та жовтні, а також напередодні наступного огляду програми співробітництва України з МВФ, що наразі планується на вересень", - заявили у Мінфіні.

Нагадаємо, 4 серпня Мінфін направив спеціальному комітету кредиторів оновлену пропозицію щодо реструктуризації боргу та закликав їх взяти участь у зустрічі 6 серпня в Лондоні.

Більше новин економіки читайте в розділі Гроші. depo.ua.

Мітки: кредитори