Яресько спробує домовитися з міністром фінансів Росії про "борг Януковича"

Міністри фінансів України і Росії Наталія Яресько і Антон Сілуанов найближчими днями зустрінуться у столиці Перу Лімі для обговорення боргу України перед Росією
Depo.Гроші
5 жовтня 2015 11:33
ФОТО: depo.ua

Про це заявив Сілуанов, передає depo.ua з посиланням на Bloomberg

Зустріч відбудеться за посередництвом представників Німеччини у рамках саміту Великої двадцятки. Під час зустрічі йтиметься про три мільярди доларів, які у кінці 2013 року Росія позичила тодішньому президенту Віктору Януковичу і термін сплати яких наступає у грудні цього року, пише "Українська правда"

Нагадаємо, як заявив раніше голова Мінфіну Антон Силуанов, Росія вимагає вирішення в двосторонньому порядку питання реструктуризації боргу України на $3 млрд і очікує погашення цього кредиту до кінця року. В свою чергу Наталія Яресько заявила, що переговори з Росією щодо реструктуризації "боргу Януковича" не ведуться

Нагадаємо також, 27 серпня Україна домовилася з кредиторами про списання близько $4 млрд державного боргу України, а платежі за рештою паперів відстрочити на 4 роки.

7 вересня народні депутати України ухвалили урядовий проект законів про реструктуризацію держборгу.

18 вересня президент Пророшенко підписав пакет урядових законопроектів, які обумовлюють процедуру реструктуризації частини державного боргу.

22 вересня Кабінет міністрів розпочав процедуру реструктуризації державного боргу України. 

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.