Яресько сподівається на ухвалення держбюджету-2016 на новій податковій базі

Міністерство фінансів України сподівається, що державний бюджет країни на 2016 рік буде затверджений на новій податковій базі
Depo.Гроші
15 вересня 2015 21:57
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила міністр фінансів України Наталія Яресько, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Сподіваємося, якщо буде нова податкова база", - сказала Яресько, відповідаючи на питання, чи буде держбюджет на наступний рік затверджено на новій податковій базі, з урахуванням запропонованих Мінфіном змін в Податковий кодекс.

"Ми зняли бюджет, тому що ми чекаємо податкової реформи, чекаємо більш чітких даних по обороні", - додала вона і зазначила, що даних по оборонному бюджету на наступний рік поки немає, оскільки засідання Ради нацбезпеки і оборони ще не відбулося.

Раніше в Мінфіні повідомляли, що законопроект про держбюджет на 2016 рік розроблено на основі чинного податкового і бюджетного законодавства, але найближчим часом дохідна і видаткова частина бюджету можуть зазнати істотні зміни з урахуванням законодавчих процесів у країні.

Мінфін розраховує на схвалення оновленого Податкового кодексу у Верховній Раді у вересні. Підготовлені Мінфіном зміни до системи оподаткування в тому числі передбачають встановлення лінійних однорідних ставок податків у 20% з податку на доходи фізичних осіб, податку на додану вартість, єдиного соціального внеску та податку на прибуток, а також заміну податкових пільг для окремих галузей на пряме субсидування з держбюджету.

Нагадаємо, 14 вересня, Кабінет міністрів України на своєму засіданні затвердив проект Закону "про державний бюджет України на 2016 рік" та подав його на розгляд Верховної Ради України. Відповідний законопроект №3000 був зареєстрований в системі Верховної Ради 14 вересня.

Більше новин економіки читайте на Гроші.depo.ua