Яресько сподівається на ухвалення держбюджету-2016 на новій податковій базі

Міністерство фінансів України сподівається, що державний бюджет країни на 2016 рік буде затверджений на новій податковій базі

Про це повідомила міністр фінансів України Наталія Яресько, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Сподіваємося, якщо буде нова податкова база", - сказала Яресько, відповідаючи на питання, чи буде держбюджет на наступний рік затверджено на новій податковій базі, з урахуванням запропонованих Мінфіном змін в Податковий кодекс.

"Ми зняли бюджет, тому що ми чекаємо податкової реформи, чекаємо більш чітких даних по обороні", - додала вона і зазначила, що даних по оборонному бюджету на наступний рік поки немає, оскільки засідання Ради нацбезпеки і оборони ще не відбулося.

Раніше в Мінфіні повідомляли, що законопроект про держбюджет на 2016 рік розроблено на основі чинного податкового і бюджетного законодавства, але найближчим часом дохідна і видаткова частина бюджету можуть зазнати істотні зміни з урахуванням законодавчих процесів у країні.

Мінфін розраховує на схвалення оновленого Податкового кодексу у Верховній Раді у вересні. Підготовлені Мінфіном зміни до системи оподаткування в тому числі передбачають встановлення лінійних однорідних ставок податків у 20% з податку на доходи фізичних осіб, податку на додану вартість, єдиного соціального внеску та податку на прибуток, а також заміну податкових пільг для окремих галузей на пряме субсидування з держбюджету.

Нагадаємо, 14 вересня, Кабінет міністрів України на своєму засіданні затвердив проект Закону "про державний бюджет України на 2016 рік" та подав його на розгляд Верховної Ради України. Відповідний законопроект №3000 був зареєстрований в системі Верховної Ради 14 вересня.

Більше новин економіки читайте на Гроші.depo.ua