Яресько назвала винних у падінні гривні

За курс національної валюти в Україні відповідають всі, тому знайти одного цапа-відбувайла у знеціненні національної валюти непросто
Depo.Гроші
11 лютого 2016 08:52
ФОТО: depo.ua

Про це заявила міністр фінансів Наталія Яресько під час засідання парламентського комітету з питань економічної політики, передає depo.ua з посиланням на Finbalance.

"Немає фізичної особи, яка була б відповідальна за курс. Я вам не назву людини. Жодної установи в цій країні, яка відповідальна за курс гривні", - заявила міністр.

За її словами, курс гривні залежить від кожної людини в Україні, адже курс формується на базі монетарної суми грошей.

"Ми з вами впливаємо на курс гривні. Тому що створюємо дефіцит в країні щороку, коли приймаємо бюджет. Ми дуже добре попрацювали над зменшенням дефіциту за останні два роки, але він ще є... Ми всі разом формуємо курс і щодня приймаємо рішення, які впливають на курс", - сказала глава Мінфіну.

Очільниця профільного відомства зауважила про нерівнозначний розподіл річного бюджету деякими бюджетними організаціями і органами місцевої влади. Вони використали усі кошти ще в грудні, замість рівномірного розподілу на 12 місяців. А це, зауважила Наталія Яресько, також створює додатковий тиск на гривню.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.