Яресько домовилася провести переговори з кредиторами наступного тижня

Міністерство фінансів України та Спеціальний комітет кредиторів домовилися щодо умов конфіденційності і почнуть переговори щодо реструктурізації наступного тижня
Depo.Гроші
1 липня 2015 21:11
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Мінфіну, передає depo.ua.

"Україна і члени Спеціального комітету кредиторів досягли домовленості про умови забезпечення конфіденційності, що дозволить представникам Міністерства фінансів і кредиторів провести переговори по суті можливого рішення, які почнуться на наступному тижні. Сторони домовилися проводити переговори в дусі добропорядності, без будь-яких попередніх умов з метою досягнення угоди щодо умов боргової операції як можна швидше", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що така домовленість була досягнута 30 червня в штаб-квартирі Міжнародного валютного фонду (МВФ) у Вашингтоні, де відбулася зустріч між делегацією, членами Спеціального комітету кредиторів України і представниками МВФ.

"Зустріч надала можливість для продуктивного обміну думками між її учасниками щодо макроекономічних показників України та технічних аспектів очікуваної боргова операції України", - зазначили у Мінфіні.