Нардепи пропонують урізати держвитрати на 25%

Народні депутати у рамках податкової реформи пропонують урізати витрати держбюджету на 25%
Depo.Гроші
3 листопада 2015 14:48
ФОТО: depo.ua

Про це міністр фінансів Наталія Яресько написала у своїй статті, повідомляє depo.ua з посиланням на "ZN.UA".

"Проект реформи Мінфіну, та альтернативний проект, який вже зареєстрований в парламенті, передбачають суттєві втрати бюджету. Але якщо в нашому проекті заплановано зменшення державних витрат приблизно на 60 млрд грн, то в альтернативному — майже на 200 млрд, або близько 25% всіх витрат бюджету", - написала Яресько.

Міністр зазначила, що навіть зниження витрат на 60 млрд грн. вимагає, щоб вся країна домовилася про ряд важких і важливих рішень.

За її словами, якщо просто знизити витрати без проведення структурних реформ, без зміни самого механізму функціонування цих сфер, то фактичні витрати від цього все одно не зменшаться.

"А значить, вже в червні-липні наступного року в країні не буде коштів, з'явиться заборгованість по виплаті пенсій і зарплат, і уряд все одно буде змушений фінансувати ці виплати, включивши друкарський верстат", - додала вона.

Нагадаємо, що 26 жовтня у Верховній Раді зареєстровано законопроект "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податкової лібералізації".

Більше новин економіки читайте на Depo.Гроші