Яресько боїться, що депутати залишать Україну без кредитів МВФ

У разі не ухвалення Радою пакета урядових законопроектів про реструктуризацію на завтрашньому засіданні Україна може не отримати новий кредит МВФ
Depo.Гроші
16 вересня 2015 18:16
ФОТО: depo.ua

Про це заявила міністр фінансів Наталья Яресько, повідомляє depo.ua

"Якщо завтра Верховна Рада не прийме рішення, можливості щодо додаткових фінансових ресурсів буде під загрозою. Насамперед, це може призупинити програму з Міжнародним валютним фондом", - сказала Яресько.

За її словами, успішне завершення боргової операції гарантує Україні стабільну платоспроможність, при цьому кожен кредитор, який надає кредити Україні, хоче бути впевненим, що наша країна не втратить платоспроможності.

Нагадаємо, 16 вересня 2015 року міністр фінансів Наталія Яресько і директор Світового банку, Білорусі та Молдови регіону Європи і Центральної Азії Чімяо Фан підписали угоду про позику у сумі $500 млн.

Раніше міністр повідомляла, що обмін єврооблігацій України на нові папери в рамках узгоджених з кредиторами умов реструктуризації почнеться одразу після прийняття пакета законів щодо реструктуризації та їх підписання президентом України Петром Порошенком. За її словами, ухвалення законів очікується цього тижня, в четвер.

Більше новин читайте на Гроші.depo.ua