Японія дала Україні $800 млн на ремонт Бортницької станції

Кабінет міністрів України і Японське агентство міжнародного співробітництва (JIKA) сьогодні. 15 червня, підписали угоду про гарантії запозичення для проекту модернізації Бортницької станції аерації (БСА)
Depo.Гроші
15 червня 2015 10:27
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на РБК-Україна.

"Загальний обсяг фінансування в рамках цієї угоди становить 108 млрд ієн, але слід також зазначити, що підтримка України Японії виходить далеко за рамки тільки екологічних проблем. Цей кредит є частиною більш великого фінансового пакету спрямованого на подолання кризи, в якій наша країна протистоїть більше року", - заявила після підписання угоди міністр фінансів Наталія Яресько.

"Кредитна угода для проекту модернізації Бортницької станції аерації, який ми підписали сьогодні, підвищить якість життя 3 млн громадян України. Завдяки японському фінансування, технологій та обладнання, ми модернізуємо застарілі потужності цього заводу обладнаємо нові системи аерації", - додала Яресько.

Міністр також додала, що кредит буде наданий на 40 років під 0,1%. "40 років. 0,1% ставка. Дуже низькі ставки. Це інвестиційний кредит, але він дуже привабливий для України", - сказала вона.

Нагадаємо, Японія виділить Україні 1,5 млрд доларів кредитних гарантій для забезпечення фінансової стабільності.

Мітки: кредит