Янукович, Азаров і Ко через «Укртелеком» привласнили 220 млн грн - СБУ

Проти колишніх вищих посадових осіб України розпочато кримінальне провадження за фактом розтрати та привласнення державних коштів у особливо великих розмірах
Depo.Гроші
2 жовтня 2014 15:13
ФОТО: depo.ua
Янукович, Азаров і Ко через «Укртелеком» привласнили 220 млн грн - СБУ
Янукович, Азаров і Ко через «Укртелеком» привласнили 220 млн грн - СБУ

Як повідомили ДеПо у прес-службі СБУ, за матеріалами Служби безпеки України Генеральною прокуратурою України розпочато кримінальне провадження за фактом розтрати та привласнення коштів державного бюджету України у особливо великих розмірах колишніми вищими керівниками держави, екс-чиновниками Кабінету Міністрів України, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації, ТОВ «ЕСУ» і ВАТ «Укртелеком».

СБУ встановила, що в 2010-2013 рр Віктором Януковичем за злочинною змовою з іншими особами - Миколою Азаровим, Юрієм Колобовим, Анатолієм Мярковським, главою Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації Геннадієм Резніковим, членом наглядової ради «Укртелекому» - директором ТОВ «ЕСУ» Іллею Солодовським, було сплановано злочин і протиправним способом внесені зміни до державного бюджету, у результаті чого незаконно профінансовано будівництво виділеної телекомунікаційної мережі спеціального зв'язку, що обійшлося державі в 220 мільйонів гривень.

Згідно з умовами договору купівлі-продажу пакету акцій ВАТ «Укртелеком» зазначені роботи повинні здійснюватися виключно за рахунок покупця - ТОВ «ЕСУ».

30 вересня цього року всім зазначеним особам Генеральною прокуратурою України пред'явлено підозри про вчинення злочину. Триває слідство.

Нагадаємо, стосовно Віктора Януковича та Миколи Азарова в Україні розпочато кілька кримінальних проваджень.