Як у Татарстані допомогли росіянам обійти в Криму санкції США

Профспілки Татарстану купили відомий у Криму комплекс "Форос", щоб догпомогти реальному покупцеві обійти економічні санкції США та Євросоюзу
Depo.Гроші
29 квітня 2016 13:54
ФОТО: depo.ua

Про це розповіло джерело в виконкомі Федерації профспілок Росії (ФНПР; в неї входить профспілка Татарстану), передає depo.ua з посиланням на російське РБК.

"Федерація профспілок Республіки Татарстан (ФПРТ) купила відомий санаторний комплекс "Форос" у Криму, щоб спонсори цієї покупки уникли потрапляння в санкційний список США і Євросоюзу ", - повідомляє джерело.

Співрозмовник російських журналістів близький до уряду Татарстану.

Зазначимо, у чому полягала сутність схеми: економічні санкції були введені відносно окремих росіян та українців, що причетні до дестабілізації ситуації на Україні. Відповідно, західні країни вносять їх у свої стоп-листи або заморожують активи тільки конкретних чиновників чи бізнесменів, а також їх компаній. Але санкції не стосуються громадських організацій та профспілкових членів.

Як відомо, придбаний комплекс "Форос" — найвідоміший курорт "Криму", на цьому курорті в радянський час також перебувала держдача "Зоря" першого президента СРСР Михайла Горбачова.

Санаторний комплекс "Форос" республіканські профспілки купили 3 лютого 2016 року. Федерація стала переможцем відкритого аукціону з продажу санаторію, ціна склала трохи більше 1,4 млрд руб.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.