Як російські підприємці влаштували рознос кремлівським чиновникам

У Росії директор радгоспу Павло Грудінін і підприємець Дмитро Потапенко публічно розкритикували дії російської влади в економічній сфері
Depo.Гроші
10 грудня 2015 09:47
ФОТО: depo.ua

Гаряча дискусія відбулася на Московському економічному форумі, передає depo.ua.

"А бізнес-то, однак, озвірів. Сидить на мирній економічній нараді директор радгоспу імені Леніна Павло Грудінін, один із найбільш бойових депутатів колишньої Мособлдуми (йому привіт від Геннадія Гудкова). Грудінін розповідає про послання Путіна: мовляв, там в перших рядах про корупцію слухали ті, кого давно вже треба за цю корупцію садити. І зал, що складається з бізнесменів, заходиться оплесками", - прокоментував виступи Депутат Держдуми Дмитро Гудков на своїй сторінці у "Фейсбуці".

Виступ Груділіна також прокоментувала заступник міністра інформполітики України Тетяна Попова: "Якщо вже "Радгосп імені Леніна" заговорив проти економічної лінії партії та уряду Росії, то мабуть пора щось змінювати. Додивившись до кінця, там особливо цікаво про санкції, "досягнення ", корупціонерів по телевізору та інші плюшки".

"Другий бізнесмен, там же, Дмитро Потапенко, з яким мені давним-давно, ще до Думи, доводилося виступати в різних ефірах, нітрохи не добріший. (А він один з кращих наших бізнес-спікерів.) Як тільки йому якийсь чиновник намагається загорнути про "навколо вороги", він розповідає йому все, що думає і про спалювання їжі, і про Ротенберга, і про інші "нокаутуючі удару", які рідний уряд завдав по бізнесу", - зазначив Гудков.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші