Як погасити онлайн кредит, не гасячи відсотки

Компанії онлайн кредитування дозволяють взяти кредит без нарахування відсотків. Такий кредит може бути надано з метою привернути увагу клієнта

Як погасити онлайн кредит, не гасячи від…

Не потрібно збирати документи, і справки. Вкажіть потрібну суму, термін і заповніть реєстраційну анкету. Цього буде досить, щоб отримати гроші в борг через інтернет.

Як отримати кредит без відсотків

Якщо ви звертаєтеся в МФО вперше, то можете оформити кредит під 0%. В цьому випадку його процентна ставка складе всього 0,01% і повертати ви будете стільки, скільки взяли в борг. Але варто зазначити, що сума такого роду позик обмежена і в середньому варіюється від 3000 до 6000 гривень.

Штрафні санкції

За порушення термінів кредитного договору на позичальника накладаються штрафні санкції. Їх існує кілька видів. Ось деякі з тих, що полягають в стягненні грошей.

  • Відсотки. Даний вид санкцій застосовується в разі порушення термінів з виплати платежів.
  • Пеня. Цей різновид санкцій також застосовується при порушенні термінів оплати.
  • Штрафи. Являє собою фіксовану суму, яка стягується з боржника згідно умов договору.
  • Також існує таке поняття, як "комісія". Це грошова сума, яка виплачується клієнтом кредитної організації в якості оплати за вчинення певних дій.

Як уникнути відсотків за простроченням

Відсотки за простроченням, як було сказано вище, є штрафними санкціями, які тягнуть за собою зіпсовану кредитну історію. Щоб такого не сталося, в першу чергу, необхідно не допускати прострочень по платежах. Якщо ж сталося так, що ви не можете вчасно здійснити платіж по кредиту, то можна поступити наступним чином:

  • Звернутися в кредитну організацію і озвучити причину, чому не виходить виконати платіж. Бажано підтвердити цей факт документально.
  • Скористатися послугою пролонгації договору. Для цього слід відправити відповідну заявку і отримати відповідь від кредитора.
  • Провести реструктуризацію боргу. Для цього необхідно звернутися до кредитора і пояснити ситуацію, що склалася. В результаті кредитна організація може змінити термін кредиту, розмір процентної ставки або суму щомісячного платежу.
  • Оформити кредит в іншій організації. В даному випадку вам достатньо звернутися в МФО і отримати кредит онлайн.

Інформація надана онлайн сервісом кредитування CreditPlus.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook