Як подорожчала за ніч нафта марки Brent

На відкритті торгів на Лондонській біржі ICE Futures ф’ючерси на нафту марки Brent з поставкою в червні піднялися вище $46 за барель
Depo.Гроші
9 травня 2016 08:25
ФОТО: depo.ua

Про це передає УНН з посиланням на Bloomberg, повідомляє depo.ua.

Відзначається, що нафтові котирування виросли на тлі лісових пожеж в Канаді, які привели до скорочення поставок з провінції Альберта на 1 млн барелів на день. Крім цього котирування підскочили через те, що в Саудівській Аравії змінився міністр нафти.

За даними видання, пожежі в канадських лісах привели до скорочення еквівалентно приблизно 40% видобутку нафти з бітумінозних пісків Канади. А наступником голови Саудівський нафтової компанії буде Халед Аль-Фалех, союзник принца Мохаммеда бін Салмана, який підтримав політику нації пріорітизації частки ринку за цінами, які торкнуться Ірану.

Девід Леннокс, аналітик сіднейської Fat Prophets Fat заявив, що нафтовий ринок знаходиться в стані обережності через канадські пожежі і підтримує ціни трохи вищими, внаслідок того, що пожежі відбуваються в безпосередній близькості від основного виробництва регіону.

Крім цього аналітик зазначає, що ситуація в Саудівській Аравії також впливає на ринок.

"Не існує сумнівів в тому, що саудівська політика працює, ми бачимо зниження виробництва в США. Ситуація з запасами, ймовірно, не дозволить статися серйозному прискоренню", — підкреслив він.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші