WSJ: Colt планує оголосили себе банкрутом

Знаменитий американський виробник револьверів Colt починає процедуру банкрутства
Depo.Гроші
15 червня 2015 10:35
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на TheWall Street Journal.

Як повідомляє видання, Colt офіційно запросить правового захисту кредиторів за законодавством США вже 15 червня, передає DW.

Colt відкриє процедуру банкрутства разом з двома найбільшими кредиторами в надії відновити роботу після реструктуризації боргу, який досяг $355 млн.

Минулого тижня американська телекомпанія CNN повідомляла, що легендарна фірма з Хартфорда в штаті Коннектикут вже досягла домовленості зі своїм банком про реструктуризацію заборгованості, проте одна з груп інвесторів відхилила цю угоду, оскільки хотіла уникнути фінансових втрат. Інвестори, очевидно, сподіваються на те, що захист з банкрутства виявиться для них вигіднішим.

Якщо дійде до розпродажу майна Coltс з аукціону, то від цього можуть виграти більші конкуренти, наприклад, Smith & Wesson і Sturm Ruger.

Армія США використовувала револьвери Colt протягом 80 років, проте в 2013 році ця фірма позбулася важливого контракту, і з тих пір її справи йшли все гірше.

Засновник компанії Семюел Кольт в 1836 році отримав патент на "барабанний пістолет", вперше дозволив робити до шести пострілів без перезарядки зброї. Компанія Colt's Manufacturing Company була заснована в 1855 році.