Wizz Air може піти з України

Компанія Wizz Air стурбована, що прийняття нових правил допуску авіакомпаній на маршрути може зупинити розвиток або навіть призвести до закриття «Візз Ейр Україна», якщо вона не зможе забезпечити собі можливість функціонувати
Depo.Гроші
24 листопада 2014 15:33
ФОТО: depo.ua
Wizz Air може піти з України
Wizz Air може піти з України

Про це заявив генеральний директор компанії Wizz Air Акош Буш, передає ДеПо з посиланням на «ЛігаБізнесІнформ».

Він зазначив, що авіакомпанія має намір оскаржувати документ. «Ми брали участь у форумах експертів, дискусіях Державіаслужби та Міністерства, писали листи владі, пояснюючи, чому цей крок недостатньо продуманий. Однак бачимо, що наш голос не був почутий, а умови документа ставали все більш і більш жорсткими», - підкреслив він.

Акош Буш сказав, що цей документ суперечить нормам відкритого ринку. «Влада говорить про прозорі і чітких правилах отримання призначень, але документ йде в розріз з ними», - зазначив гендиректор компанії.

За його словами, порядок встановлює більш жорсткі правила і умови для авіаперевізників в порівнянні з тими, що діяли раніше. У той час як авіаційна галузь очікувала, що обмежень стане менше і всі правила будуть уніфіковані з правилами ЄС, беручи до уваги те, що Україна прагне відповідати європейським нормам відкритого неба. «Документ йде в розріз з нормами відкритого ринку і спрямований на те, щоб захистити інтереси однієї групи», - заявив він.

«Цей документ встановлює правила для авіакомпаній, зареєстрованих в Україні, які прагнуть отримати призначення на рейси від Державіаслужби. Тому кількість авіаперевізників і кількість маршрутів може скоротитися», - сказав Акош Буш.

ДОВІДКА: Wizz Air Ukraine (Авіалінії Візз Ейр Україна, також називають wizzair) перший на теренах України авіаперевізник класу low-cost.

Авіакомпанія почала свою роботу 25 квітня 2008 року. У цей день на веб-сайті wizzair на карту маршрутів були нанесені міста Київ, Львів, Одеса, Сімферополь, Запоріжжя і Харків, запрацювала українська версія інтерфейсу і було розпочато реалізацію квитків за промо тарифом 79 грн. (включаючи всі збори).