Вигідне розташування ЖК «Львівський Маєток»

У наш час, люди, охочі придбати власне житло, дуже передбачливі, і намагаються врахувати всі дрібні нюанси, які посприяють їхньому зручному і комфортному проживанню
Depo.Гроші
12 березня 2015 09:15
ФОТО: depo.ua
Вигідне розташування ЖК «Львівський Маєток»
Вигідне розташування ЖК «Львівський Маєток»

У кожного, одним з подібних пунктів є місце розташування квартири (будинку), адже дуже важливо, зручно і вигідно дістатися в призначений пункт. А також, щоб ваше житло було вигідно влаштоване відносно роботи, ринків, супермаркетів та інших повсякденних місць перебування.

Житловий комплекс «Львівський Маєток» завжди дбає про своїх клієнтів і турбується про комфортне перебування, як на самій території, так і про можливість дістатися до потрібного пункту призначення. Цей комплекс відмінно розташувався в передмісті Києва в с. Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району. Купуючи житло в даному ЖК, у вас вже з'являється можливість щоденно усамітнитися в тиші і спокої, що дає вам шанс відпочити від міської суєти і метушні. Але як же бути, адже даний варіант знаходиться далеко від самого Києва. Забудовник передбачив і цей варіант.

Ну, по-перше, ваша квартира буде розташовуватися в трьох кілометрах від окружної дороги (в сторону с. Білогородки) - це варіант власників особистого автотранспорту і він дуже вигідний, адже ви зможете дістатися в призначений пункт, минаючи всі пробки.

По-друге, це близьке розташування до станцій метро «Академмістечко» та «Житомирська». З громадського транспорту, для більшої зручності населення, так само передбачена власна маршрутка.

А третій варіант - вам просто нікуди не потрібно буде виходити. Інфраструктура даного ЖК максимально розвинена і продумана до дрібниць. Садок, школа 1-4 класи, господарські і продуктові магазини, аптеки, ЖЕК і багато інших життєво-необхідні приміщень, будуть до ваших послуг знаходитися безпосередньо на території.

І, звичайно ж, не можна не згадати про квартири відмінного планування, надані забудовником. Самі будинки побудовані з глиняної міцної цегли, що вже говорить про екологічність. Самі квартири спочатку оснащені автономним опаленням, двокамерними склопакетами, лічильниками газу, води та опалення. Встановлені броньовані двері, розведена проводка, інтернет і телебачення.

Житловий комплекс «Львівський Маєток» завжди радий вітати вас і завжди готовий дати будь-яку інформацію щодо наданого житла. «Львівський Маєток» працює по-людськи і для людей.