Вугілля з зони АТО знову вивозиться, - ЗМІ

В суботу, 12 вересня, почався рух потягів з вугіллям із зони проведення АТО після того, як на підконтрольних територіях розблокували рух локомотивів
Depo.Гроші
14 вересня 2015 12:13
ФОТО: depo.ua

Про це РБК-Україна повідомило джерело на енергетичному ринку, передає depo.ua.

"Починаючи з суботи, вивозять усі - і ДТЕК, і "Центренерго", і "Донбасенерго", - повідомило джерело на ринку.

Нагадаємо, в п'ятницю, 11 вересня, учасники енергоринку на умовах анонімності повідомляли, про те, що сепаратистські бандформування блокують всі поставки вугілля-антрациту із зони АТО на склади українських ТЕС. Цю ж інформацію неофіційно підтвердили в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості.

Загрози з боку керівництва так званих республік про блокування поставок українського вугілля пролунали ще у вівторок, 8 вересня. Тоді "Донецьке агентство новин" з посиланням на "міністра транспорту" нелегітимної "ДНР" Семена Кузьменка повідомляло, що поставки вугілля будуть припинені до тих пір, поки Україна не зніме блокаду на постачання пально-мастильних матеріалів (ПММ) і запчастин на непідконтрольні території.

Зазначимо, левова частка вугілля антрацитових марок - 50% всіх запасів, які є паливом для семи українських ТЕС, через бойові дії на сході виявилася "замкненою" на Луганській ТЕС. Всього в Україні запасів антрациту в 1,5 млн тонн, повідомляв раніше в. о. голови НЕК "Укренерго" Юрій Касич.

Більше новин читайте на Гроші.depo.ua