Вугілля з Казахстану може стати альтернативою донбаському

Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв заявив, що обговорив з президентом України Петром Порошенком ситуацію з поставками вугілля в Україні
Depo.Гроші
9 жовтня 2015 12:31
ФОТО: depo.ua

Про це Назарбаєв сказав після переговорів з Порошенком у п'ятницю в Астані, передає depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Щодо поставок вугілля, необхідного для електростанцій України, ми визначили, що для цього необхідно ... Наші приватні компанії між собою домовляться", - сказав президент Казахстану.

Що ж стосується можливості поставок нафти, то Назарбаєв зазначив: "Поставки на нафтопереробні заводи України сирої нафти проблематичні, оскільки проходять через територію РФ".

Разом з тим президент Казахстану повідомив, що сторони будуть обговорювати ці напрями співпраці. "Але ми це обговорювали, є можливості надання підтримки по нафтопродуктах. Ми ці питання також будемо вирішувати", - сказав він.

У свою чергу, Порошенко сказав, що українська сторона зацікавлена ​​в постачанні вугілля з Казахстану. "Ми окремо зупинилися на співпрацю у сфері поставок казахстанського вугілля в Україні, забезпеченні диверсифікації наших джерел енергопостачань", - підкреслив він.