Друга зустріч UA-EU DEVELOPMENT HUB - мої кроки назустріч ЄС

23 жовтня у Києві відбудеться друга зустріч UA-EU DEVELOPMENT HUB. Учасники отримають відповіді на два головні питання: де взяти гроші на модернізацію і як впровадити стандарти ЄС
Depo.Гроші
17 жовтня 2014 19:03
ФОТО: depo.ua
Друга зустріч UA-EU DEVELOPMENT HUB - мої кроки назустріч ЄС
Друга зустріч UA-EU DEVELOPMENT HUB - мої кроки назустріч ЄС

Інтерес українських компаній до джерел фінансування і проектів виходу на ринок ЄС створив передумови для організації другої зустрічі UA-EU Export Community.

Головні теми зустрічі: як заповнити грантову заявку з 90%-ною ймовірністю успіху, які кредити надає ЄБРР для зростання українського експорту в ЄС і куди ж без стандартів ЄС - які реформи чекають на цьому шляху Україну і компанії. Ну і головне - консультації команд від європейських експертів. А також свого роду домашнє завдання для учасників, яке необхідно опрацювати на підставі спеціально розроблених шаблонних документів.

На першій зустрічі UA-EU DEVELOPMENT HUB 18-19 вересня 2014 тридцять українських компаній вже отримали відповіді на три головні питання від першої особи. Європейські експерти розповіли, як отримати дешеві ресурси для техпереоснащення, як зарекомендувати себе серйозним партнером у Євросоюзі, і з ким вести бізнес. Але головне, що отримали учасники - можливість поговорити про свої завдання та плани безпосередньо з експертами тет-а-тет.

Настав час для того, щоб рухатися далі. Ще перед вересневою зустріччю організатори поставили для себе жорстке обмеження - ніякої води, ми хочемо створити простір простих і зрозумілих рішень, покроковий шлях виходу на ринок ЄС. Головними цінностями зустрічей є консультації з ключовими експертами, відповідь на питання «Як?», і у сухому підсумку для учасника - кроки, які особисто кожному необхідно зробити.

Деякі компанії вже почали здійснювати кроки у напрямку пошуку фінансування для своїх проектів. Інші почали опрацьовувати проекти виходу на ринок. На другій зустрічі постійні учасники отримають консультації щодо подальших кроків, а ті хто прийдуть вперше - зможуть почати рух у напрямку ринку ЄС.

Традиційно, програма зустрічі відповідає на питання - ЯК МЕНІ ЦЕ ЗРОБИТИ: як отримати фінансування; що робити крок за кроком, щоб вийти на ринок ЄС; що зробити, щоб впровадити стандарти.

Детальна програма та реєстрація