Всесвітній банк дав Україні $732 млн на реалізацію енергопроектів

Світовий банк виділив $732 млн на реалізацію інфраструктурних проектів у житлово-комунальному господарстві України
Depo.Гроші
19 серпня 2015 22:21
ФОТО: depo.ua

Про це пише depo.ua з посиланням на прес-службу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України.

"На реалізацію проекту "Розвиток міської інфраструктури - 2" спрямовано $350 млн .($300 млн за рахунок коштів позики Міжнародного банку реконструкції та розвитку і $50 млн за рахунок коштів Фонду чистих технологій). Термін реалізації проекту - 6 років (2014-2020)", - йдеться в повідомленні.

Зазначимо, цей проект складається з декількох субпроектів у сфері водопостачання, водовідведення та пілотного проекту щодо поводження з твердими побутовими відходами на 11 комунальних підприємствах Києва, Харкова, Кіровограда, Житомира, Краматорська, Коломиї, Тернополя, Черкас та Івано-Франківська.

"На реалізацію ще одного інфраструктурного проекту "Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України" Україна отримала фінансування від Міжнародного банку реконструкції та розвитку у розмірі $382 млн у США в рамках Угоди про позику № 8387-UA ($332 млн дол.) і Угоди про позику Фонду чистих технологій № TF016327 ($50 млн). Термін його реалізації становить 6 років", - повідомили у відомстві.

Більше економічних новин читайте у розділі Гроші.