Світовий банк вкладе ще 800 млн дол. в трасу Київ – Харків

Світовий банк підтвердив наміри інвестувати 800 млн дол. в реконструкцію автодороги М-03 Київ - Харків - Довжанський на відрізку Полтава - Харків
Depo.Гроші
28 січня 2015 01:40
ФОТО: depo.ua
Світовий банк вкладе ще 800 млн дол. в трасу Київ – Харків
Світовий банк вкладе ще 800 млн дол. в трасу Київ – Харків

Така домовленість досягнута за підсумками зустрічі першого заступника міністра інфраструктури Володимира Шульмейстера і менеджера глобальної практики Світового банку по транспорту та ІКТ в Європі та Центральній Азії Хуаном Гавіріа, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Мінінфраструктури.

Переговори щодо змісту цього проекту тривали близько півроку.
Реконструкція ділянки Полтава - Харків буде одним з найбільших інвестиційних проектів Світового банку в Україні. Автотранспортний коридор від Києва до Харкова, який має стратегічне значення для України, буде повністю оновлено.

«Передбачається, що сам проект буде складатися з двох частин. Перша з них - поліпшення дорожньої інфраструктури на ділянці в 130 км. Друга - це власне організація заходів, спрямованих на підвищення рівня безпеки руху, підтримку експлуатаційного стану дороги, впровадження системи комплексів зважування», - зазначили в Мінінфраструктури.

Як відомо, Світовий банк в Україні фінансує вже два проекти з поліпшення автодороги М-03 Київ - Харків - Довжанський. Перший проект - ремонтні роботи на ділянці від Борисполя до Лубен - вже завершені. Реалізація другого проекту - на ділянці від Лубен до Полтави - триває.