Всі бійці АТО отримуватимуть не менше 10 тис. грн - Шлапак

Уряд планує вирівняти зарплати учасників антитерористичної операції (АТО) на Сході України. Всі бійці будуть отримувати не менше 10 тис. грн, незалежно від того, якому відомству вони підпорядковуються
Depo.Гроші
24 жовтня 2014 16:42
ФОТО: depo.ua
Всі бійці АТО отримуватимуть не менше 10 тис. грн - Шлапак
Всі бійці АТО отримуватимуть не менше 10 тис. грн - Шлапак

Про це повідомив міністр фінансів України Олександр Шлапак, передає НБН.

«Постанова, яку ми сьогодні приймаємо, вирівнює грошове забезпечення для всіх військовослужбовців однакового рангу (які знаходяться в зоні АТО)... Старші офіцери Нацгвардії отримуватимуть не 8 тис. 740 грн, а 21 тис. 925 грн... Молодші офіцери, лейтенанти, молодші лейтенанти, армія отримувала 18 тис. 840 грн. Відповідно до цього рівня будуть прив'язані і всі інші», - пояснив Шлапак.

Міністр нагадав, що військовослужбовці за контрактом, рядовий і молодший начальницький склад Міноборони отримували 10 тис. 447 грн. Відповідно таку ж зарплату до кінця року будуть отримувати всі інші учасники АТО. До цього рядові бійці Національної гвардії отримували 5 тис. 696 грн. Офіцери Нацгвардії можуть розраховувати на зарплату в 17 тис. 841 грн.

Для підвищення зарплат учасникам АТО уряд виділить 243 млн 332 тис. грн.

Як повідомляв ДеПо, за словами міністра соцполітики Людмили Денисової, вже зараз учасники АТО повинні отримувати не менше 6 тис. грн.