НБУ дозволив банкам проводити інкасацію на неброньованих авто до 2016 року

Національний банк адаптував організаційні правила інкасації коштів та перевезення банками валютних цінностей з урахуванням соціально-політичної ситуації в Україні, продовживши таким чином використання неброньованих автомобілів до 2016 року
Depo.Гроші
9 грудня 2014 19:41
ФОТО: depo.ua
НБУ дозволив банкам проводити інкасацію на неброньованих авто до 2016 року
НБУ дозволив банкам проводити інкасацію на неброньованих авто до 2016 року

«Регулятор з розумінням поставився і врахував складну економічну ситуацію, в якій знаходяться банки, а також небезпечні умови, при яких в даний час здійснюється інкасація коштів та перевезення валютних цінностей», - прокоментував зміни заступник голови НБУ України Яків Смолій, повідомляє ДеПо.

Зокрема, згідно з прийнятою 27 листопада постановою, банки зобов'язані після 31 грудня 2015 року припинити використання неброньованого оперативного автотранспорту.

«Банк має право експлуатувати придбаний до 12 березня 2012 року броньований автотранспорт першого і другого класів захисту... протягом семи років з дати його виготовлення, а якщо термін його експлуатації складає більше семи років, то у строк, визначений для неброньованого автотранспорту», - говориться з документі.

Крім того, НБУ продовжив на рік перехід на використання виключно броньованого автотранспорту 3 класу захисту.

Нагадаємо, в 2013 році НБУ дозволив банкам використовувати неброньовані інкасаторські автомобілі до 1 січня 2015 року.

Як відомо, бойовики на Донбасі викрадають інкасаторські автомобілі.