Vodafone кинув око на "ТриМоб" Ахметова

Компанія МТС Україна (Vodafone) досягла попередньої домовленості щодо купівлі 3G-оператора ТриМоб в "Укртелекому", який належить СКМ Ріната Ахметова
Depo.Гроші
14 січня 2016 14:33
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили два топ-менеджери на телеком-ринку і один представник профільної держструктури, передає depo.ua з посиланням на ЛІГА.net.

Угода повинна бути закрита в першій половині року. За словами одного зі співрозмовників, сума операції становитиме 3 млрд гривень.

"Це приблизно така сума, про яку йшла мова при переговорах 2011 року", - додав він. У доларах звичайно сума операції в кілька разів знизилася.

Другий співрозмовник підтверджує суму. "Вона буде в межах вартості 3G-ліцензій 2015 року (2,7-3,3 млрд гривень)", - додає співрозмовник. Ще один співрозмовник дає трохи меншу оцінку угоди - в районі 100 млн доларів.

"Постачальники обладнання за негласною заявкою з Москви вже почали оцінку вартості свопу устаткування мереж ТриМоб", - додає співрозмовник.

За словами одного з джерел видання, екс-гендиректор МТС Україна Олег Проживальський кілька місяців тому приходив до глави Національної комісії з питань регулювання зв'язку та інформатизації Олександра Животовського і цікавився його думкою про майбутню угоду.

За словами співрозмовника, Проживальський говорив про те, що в майбутньому збирається претендувати і на сам Укртелеком.

Сторони угоди поки не дають коментарів. "Статус не помінявся, розглядаємо варіанти, не виключаємо продаж", - повідомив директор з корпоративних комунікацій Укртелекому Михайло Шуранов. У прес-службі МТС Україна відмовилися коментувати угоду, назвавши її чутками.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші