Разом з поїздами в Крим тепер не їздять і автобуси

Укртрансінспекція вимагає у автомобільних перевізників та власників автостанцій припинити з 26 грудня продаж квитків, а також перевезення пасажирів на автобусних маршрутах, що з'єднують материкову частину України з територією окупованого Росією Криму
Depo.Гроші
26 грудня 2014 17:38
ФОТО: depo.ua
Разом з поїздами в Крим тепер не їздять і автобуси
Разом з поїздами в Крим тепер не їздять і автобуси

Про це depo.ua повідомили в прес-службі Держінспекції України з безпеки на наземному транспорті.

Такі заходи були прийняті у зв'язку із загостренням ситуації в Криму і вторгненням на територію України збройних формувань, екстремістські налаштованих осіб та військовою агресією з боку Російської Федерації, а також щоб уникнути загроз життю і здоров'ю пасажирів.

Крім того, керівникам територіальних органів Укртрансінспекції доручили під персональну відповідальність негайного повідомити автомобільним перевізникам і об'єднанням автобусних станцій інформацію про вимогу щодо припинення перевезення пасажирів і продажу квитків.

Нагадаємо, як повідомляв depo.ua, сьогодні стало відомо, що «Укрзалізниця» вирішила не пускати потяги до Криму: тепер кінцевими станціями в кримському напрямку будуть Новоолексіївка і Херсон. Припинені також ж/д перевезення вантажу між материком і островом.

Також раніше повідомлялося, що через припинення продажу єдиних квитків на поїзд, паром і автобус для пасажирів, які хочуть приїхати до Криму з Росії, півострів став майже недосяжним взимку.