Разом з майном Коломойського в Криму прихопили «добро» Сенченка

Став відомий список майна українського олігарха, голови Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського, яке планує розпродати влада окупованого Криму
Depo.Гроші
4 вересня 2014 09:47
ФОТО: depo.ua
Разом з майном Коломойського в Криму прихопили «добро» Сенченка
Разом з майном Коломойського в Криму прихопили «добро» Сенченка

Про це повідомляє Крыминформ, передає ДеПо.

Націоналізовані будуть кілька пансіонатів, оздоровчі та дитячі рекреаційні комплекси, 16 АЗС, нежитлові приміщення, у яких розташовувалися відділення «Приватбанку», і нерухоме майно, що перебувало у власності банку по всьому Криму, навіть дві квартири і підвал.

Найдорожчим об'єктом серед майна, що націоналізується, став оздоровчий корпус оздоровчого комплексу «Таврія» в селищі Олива (Ялта). З рекреаційних об'єктів у списку значаться база «Нива Яйла» в селищі Гірський (Ялта), дитячий оздоровчий комплекс на Ісарському шосе, дитячий оздоровчий комплекс «Юність» у Заозерному, «Євпаторія». До переліку потрапили й об'єкти незавершеного будівництва - комплекс пансіонату «Лазурний берег» в Алушті і неназваний об'єкт в селищі Кацивелі.

До переліку внесено 14 нежитлових приміщень у різних регіонах Криму, більшість з яких займали відділення «Приватбанку», і 18 об'єктів нерухомого майна, власник яких невідомий.

Серед них можна виділити три об'єкти в Сімферополі, які раніше належали депутату Верховної Ради України від «Батьківщини» Андрію Сенченку. Зокрема, по вул. Козлова, 45 розташовувався офіс його кримської організації та низка виробничих підприємств, на вул. Монтажній, 3 розміщений завод «Кримзалізобетон», а приміщення по вул. Пушкіна, 11-а було особистим офісом Сенченка. «Судячи з усього, вони перейшли у власність «Приватбанку» як заставне майно нардепа після того, як він не зміг розплатитися з кредитами», - пише видання.

Крім того, до списку потрапила будівля по вул. Крилова, 7, що належала управлінню виконавчої дирекції Фонду соцстрахування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Криму - минулого року фірма Сенченка виграла конкурс на ремонт цієї будівлі за 11 млн грн, але прокуратура оскаржила результати конкурсу.

Завершують список нового кримського майна нежитлова будівля в Сімферополі на вул. 51-ї Армії, 151, 16 автозаправних станцій, склад ПММ у Сімферополі і пункт наливу зріджених газів у Керчі, дві квартири і підвал.

Загалом перелік включає 65 об'єктів.