Влада Криму вирішила, кому передати заправки Коломойського

Мережу автозаправних станцій у Криму, що належали структурам голови Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського, до моменту продажу закріпили за Кримським республіканським підприємством «Феодосійське підприємство із забезпечення нафтопродуктами»
Depo.Гроші
7 жовтня 2014 17:10
ФОТО: depo.ua
Влада Криму вирішила, кому передати заправки Коломойського
Влада Криму вирішила, кому передати заправки Коломойського

Таке розпорядження було ухвалене 7 жовтня на засіданні «Ради міністрів» Криму, передає ДеПо з посиланням на «Крым.Реалии».

Згідно з текстом рішення, «Міністерству палива та енергетики» Криму доручається забезпечити передання нафтобазі 36-ти автозаправних станцій. Контролювати процес передання доручили заступнику голови «Ради міністрів» Криму Євгенії Бавикіній.

Проголошений Путіним прем'єр Криму Сергій Аксьонов заявив, що конфісковані автозаправні станції до продажу треба максимально ефективно використовувати, реалізовуючи на них нафтопродукти. «Гроші від реалізації повинні надходити до бюджету», - цитує Аксьонова інформагентство «Крым Медиа».

Також він додав, що кошти, отримані від продажу автозаправок, надійдуть на рахунок Фонду захисту вкладників.

Нагадаємо, 3 вересня «Державна рада» Криму ухвалила рішення про націоналізацію розташованого у Криму майна бізнесмена Ігоря Коломойського. У список з 65 об'єктів потрапили кілька пансіонатів, автозаправні станції та приміщення, у яких розташовувалися відділення «Приватбанку».