Влада Криму почала процес прощення боргів вкладників банку Коломойського

Кримські судові пристави знайшли та вилучили фінансовий архів «ПриватБанку» в рамках виконавчого провадження про передачу майна банку в розпорядження одного з фондів з метою погашення боргів перед вкладниками
Depo.Гроші
5 листопада 2014 22:34
ФОТО: depo.ua
Влада Криму почала процес прощення боргів вкладників банку Коломойського
Влада Криму почала процес прощення боргів вкладників банку Коломойського

Про це повідомили в ФССП, передає ДеПо з посиланням на INTERFAX.RU.

«30 жовтня в ході вчинення виконавчих дій співробітниками відділу УФССП по республіці Крим в Сімферополі вилучили 1261 коробку фінансових архівних документів ПАТ КБ «ПриватБанк», серед яких кредитні договори, договори застави транспортних засобів та нерухомого майна, договори розстрочки, анкетні дані позичальників банку», - йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті відомства.

В ФССП відзначили, що в управлінні з виконання особливо важливих виконавчих виробництв знаходиться справа, порушена на підставі виконавчого листа, виданого Центральним районним судом Сімферополя.

За даними Служби, виконавчий документ містить вимоги про передачу майнового комплексу банку, а також прав, що випливають з договорів, в довірче управління АНО «Фонд захисту вкладників» «до моменту вичерпання умов, що сприяють невиконанню зобов'язань банку перед вкладниками (кредиторами)».

У вересні Держрада Криму націоналізувала 87 об'єктів, які належать українському олігархові і губернаторові Дніпропетровської області Ігорю Коломойському і групі «Приват», власником якої він є.

Влада Криму планує продати майно на відкритих торгах і направити виручені гроші на відшкодування вкладів жителів Криму в «ПриватБанку», що належить Коломойському. Це дозволить компенсувати кримчанам вклади, які перевищували 700 тисяч рублів і не підлягають відшкодуванню по лінії Агентства страхування вкладів.

На початку вересня суд у Москві за клопотанням слідства заарештував майно Коломойського, обвинуваченого в РФ у справі про застосування заборонених засобів і методів ведення війни.